Jak nalepit fólii na displej?

Úvod NávodyJak nalepit fólii na displej?

Přilepte fólii na diplej bez bublinek vzduchu

Přilepení jakékoliv fólie je velmi jednoduché, pokud se budete držet následujících pravidel. Popíšeme Vám, jaké kroky je třeba udělat pro správné přilepení fólie bez bublin. Návod jsme vytvořili jak obrázkový, tak s krátkým instruktážním textem. Jsme si jisti, že když nalepíte fólii dle následujících kroků, budete s výsledkem spokojeni:

 
Kontrola rozměrů

Krok 1: Ověřte rozměry fólie

Jako první vyzkoušejte, zda fólie pasuje na Vaše zařízení. Přiložte fólii na displej a zkontrolujte, zda nepřesahuje přes okraje mobilu a jestli sedí v rozích, speciálně u těch zařízení, která mají praskliny nebo vypukliny na hranách a rozích. Fólie na displeje jsou navržené speciálně na hladké displeje.

Příprava na přilepení

Krok 2: Příprava na přilepení

Najdětě místo, kde je co nejméně prachu (např. koupelna). Vezměte si s sebou Vaše zařízení, fólii na displej, kartu (např. kreditní kartu, kratičku pojišťovny, apod.) a hadřík z mikrovláken (např. na čištění brýlí). Vyčistěte co nejdůkladněji displej pomocí hadříku a odstraňte všechen prach, nečistoty a stopy od prstů. Toto je nejdůležitější část pro přilepení fólie bez bublin.

Přilepení

Krok 3: Přilepení

Pokud používáte kartu, zabalte ji do hadříku. Nyní odlepte tenkou vrstvu fólie do půlky z jedné strany. Přilepte ji na dolní část mobilu a dávejte pozor na výřezy pro tlačítka, fotoaparát a jiné (popř. začněte od horní části, doporučujeme začít od té strany, kde je více výřezů). Jemně uhlazujte fólii na displej pomocí karty, zatímco pomalu odlepujte krycí vrstvu.

Finální úprava
Krok 4: Finální úprava

Fólie se sama přizpůsobí displeji. Nyní vyhlaďte jakékoliv malé bublinky kartou. Vždy vyhlazujte od středu ke kraji.


Pokud by po přilepení stále zůstaly viditelné bubliny, které nejde vyhladit, odlepte jemně fólii a odstraňte špínu hadříkem, popř. jakoukoliv lepící páskou.

 

Kontakt

info@mobiltablet.cz

(Na emaily reagujeme i o víkendu)

Copyright 2015 - 2024 © MobilTablet.cz