10 důvodů proč nakoupit u nás

Úvod 10 důvodů proč nakoupit u nás

10 důvodů proč nakoupit na MobilTablet.cz ?

 

1. Široký výběr příslušenství na jednom místě

V naší nabídce můžete najít široký výběr různých druhů obalů, krytů, pouzder a kabelů na mobily a tablety.


2. Pohodlný nákup z domova

Zboží si můžete prohlížet a zakoupit v klidu z domova. To podporujeme kvalitními fotografiemi a podrobným popisem předmětů.


3. Zajímavé ceny

Zejména z důvodu, že nemáme kamennou prodejnu, můžeme si dovolit nižší ceny na rozdíl od běžných obchodů s příslušenstvím, kde jsou často v cenách nutně zahrnuty i další výdaje obchodníka, zejména na nájem obchodu.

 

4. Nákup bez registrace

Prohlížejte si zboží a nakupujte jednoduše bez povinné registrace. Při objednávce stačí vyplnit pouze doručovací údaje a váš email. Registraci doporučujeme pouze pro ty, kdo plánují opakované nákupy a nechtějí pokaždé vyplňovat všechny údaje ve formuláři. Registrovaní zákazníci si po přihlášení mohou také kontrolovat své objednávky a jejich stavy, sbírat věrnostní body za nákup a získat slevy na další nákupy.

 

5. Rychlé dodání

Z vlastní zkušenosti víme, že rychlost doručení je jednou z podstatných vlastností dobrého e-shopu. Každý chce mít objednané zboží co nejdříve doma. Proto se veškeré nabízené zboží snažíme odeslat do 24 hodin po potvrzení objednávky nebo po připsání peněz na účet v případě platby převodem.

 

6. Bezpečné balení 

Zásilky jsou zabaleny vždy v bublinkové obálce nebo obaleny vrstvami bublinkové fólie. Na obalovém materiálu nešetříme. Zboží se snažíme vždy pečlive zabalit, abychom zabránili poškození.


7. Doprava zdarma

 Při nákupu nad hodnotu 699,- Kč je dopravné ZDARMA. Zaplatíte tedy pouze za objednané zboží.

 

8. Profesionální komunikace

Rádi vám zodpovíme vaše dotazy a přání. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře na e-shopu, emailem nebo telefonicky. Nechceme pouze prodávat, ale cílem je, aby měl zákazník ze zakoupeného zboží radost, a aby se k nám často a rád vracel.

 

9. Garance vrácení peněz

Uvědomujeme si, že ani kvalitní fotografie a popis u zboží nemusejí být vždy dostatečné. Pokud nebudete se zakoupeným předmětem spokojení, můžete nám zboží vrátit do 14 dní od jeho převzetí a my vám vrátíme peníze.

 

10. Náš přístup

MobilTablet.cz je pro nás mnohem víc než jen obchod. Je to zároveň koníček i radost.

 

Kontakt

info@mobiltablet.cz

(Na emaily reagujeme i o víkendu)

Copyright 2015 - 2024 © MobilTablet.cz